ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
PROMOCJA – ROZDAJEMY BONY – SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Aplikacja mobilna dla sommelierów

Aplikacje mobilne są coraz częściej naprawdę pomocnym narzędziem.

VinoTrio stworzyło aplikację mobilną dla sommelierów - aplikację dedykowaną dla miłośników wina oraz zawodowych sommelierów która dzięki wbudowanym mechanizmom ułatwi wybór oraz degustację wina.

Po co sommelierowi aplikacja mobilna? Nasza aplikacja dedykowana sommelierom właśnie umożliwia min:

  • utworzyć konto w aplikacji za pomocą danych z facebook/g+ dzięki któremu będzie możliwe personalizowanie aplikacji
  • przeglądanie aktualności związanych z winem
  • wyszukiwarka win
  • ocenianie i opisywanie win
  • możliwość dodania wina do bazy - zdjęcia wraz z opisem
  • możliwość wyszukania na mapie sklepów z winami
  • stworzenie Twojej szafy win - narzędzie niezbędne każdemu sommelierowi

Dodatkowo aplikacja mobilna umożliwia zdalny dostęp do kursów dla sommelierów oraz wszystkich szkoleń sommelierskich obecnych na portalu vinotrio.com.pl

reści w aplikacji mobilnej dla sommelierów tworzone są przez profesjonalny zespół ekspertów rynku wina, dzięki czemu korzystając z aplikacji otrzymasz pewną i sprawdzoną wiedzę dotyczącą pracy sommeliera, produkcji wina oraz poszczególnych win oraz miejsc ich pochodzenia. Aplikacja dla sommelierów obsługuje także zdjęcia i mapy regionów winiarskich.

Jednym z najważniejszych aspektów dla użytkowników jest funkcjonalność.

Zadbaliśmy by nasza aplikacja mobilna dla sommelierów był jak najbardziej przyjazna w użytkowaniu. Podczas jej tworzenia konsultowaliśmy się  z sommelierami, dzięki czemu sama aplikacja jest bardzo dobrze dopasowana do potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników. Jednocześnie chcemy poprosić o Wasze głosy, opinie i komentarze odnośnie aplikacji - chcemy by była jak najlepsza - dlatego zależy nam na informacji zwrotnej od użytkowników aplikacji, od sommelierów i miłośników wina.

Nasza aplikacja mobilna dla sommelierów będzie dostępna dla urządzenia z systemami Android i iOS, by mogła być wykorzystywana przez jak największe grono użytkowników.

Aplikacje mobilne

Możesz również korzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na dwóch platformach. Kliknij aby pobrać.