ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
PROMOCJA – ROZDAJEMY BONY – SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

O nas

Od kilku lat interesujemy się szeroko rozumianą kulturą wina, degustacją win oraz ekoturystyką. Wiedze na ten temat czerpiemy zarówno z książek, magazynów branżowych, kursów szkoleniowych oraz wydarzeń typu komentowane degustacje win. Zauważyliśmy dynamiczny wzrost zainteresowania piciem wina w Polskim społeczeństwie oraz potrzebę ustawicznej edukacji kelnerów i pracowników sklepów specjalistycznych. Jednocześnie wiele osób, chce poszerzać swoja wiedze na temat wina, regionów. W kontekście posiadania hobby kulinarnego, poszukuje odpowiednich win do potraw i potraw do win na zasadzie eksperymentów oraz rekomendacji znalezionych w Internecie.

Zauważyliśmy, że podczas degustacji próbuje się po kilkanaście trunków, z czego część win można wpisać na listę życzeń lub na listę planowanych zakupów. Niestety degustacja kilkunastu win podczas jednego wieczora, brak możliwości prowadzenia na bieżąco oceny wina powoduje, ze w efekcie finalnym o niektórych pozycjach się zapomina, a o innych zapamiętuje błędnie wrażenia co do zapachu, smaku itd. Dochodzi do tego również brak zawodowej wiedzy merytorycznej, którą standardowo posiadają mistrzowie sommelierstwa.

Dostrzegliśmy niszę związaną z brakiem łatwego i szybkiego dostępu do informacji na temat bazy kursów i szkoleń online dla pracowników restauracji i sklepów specjalistycznych jak również klientów indywidualnych, chcących poszerzać swoja wiedze na temat wina. Jednocześnie bazując na własnych doświadczeniach i rozmowach z innymi osobami zainteresowanymi rozwojem zawodowym jak również podstawowej wiedzy o winie, zachowania w restauracji, zasad doboru wina do potraw zauważyliśmy potrzebę stworzenia serwisu internetowego, który potraktowałby powyższy temat kompleksowo łącząc w sobie funkcje informacyjne, sprzedażowe i integrujące społeczność. 

Dzięki temu powstało internetowe centrum wiedzy o winie i sommelierstwa oferującego szereg nowoczesnych, innowacyjnych narzędzi niezbędnych w pracy jak również podczas degustacji. 

Aplikacje mobilne

Możesz również korzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na dwóch platformach. Kliknij aby pobrać.